227SML050M
MFR.Part #
227SML050M
JLCPCB Part #
C5496790
Package
SMD,D10xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 11mm 2000hrs@85℃ 220uF 320mA@120Hz 50V 904.3mΩ@120Hz ±20% SMD,D10xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS