225SMH050M
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
225SMH050M
JLCPCB Part #
C6401268
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16mA@120Hz 2.2uF 4mm 5.5mm 50V 90.43Ω@120Hz ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS