1.5SMCJ17A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1.5SMCJ17A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5469821
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17V 18.9V 1uA 27.6V 53.3A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS