HB9500-9.5-08P-13-00A
Extended
Manufacturer
Ningbo Kangnex Elec
MFR.Part #
HB9500-9.5-08P-13-00A
JLCPCB Part #
C601234
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x8P 3-Side 32A 4 750V 8 8P 9.5mm Black Side Mount Straight 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS