WJ45S-B-9.5-03P-13-00A
MFR.Part #
WJ45S-B-9.5-03P-13-00A
JLCPCB Part #
C601226
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x3P 2-Side 3 32A 3P 4 750V 9.5mm Black Side Mount Straight 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS