WJ35S-B-8.25-03P-13-00A
Extended
Manufacturer
Ningbo Kangnex Elec
MFR.Part #
WJ35S-B-8.25-03P-13-00A
JLCPCB Part #
C601212
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 1x3P 2-Side 2.5 24A 250V 3 3P 8.25mm Black Side Mount Straight 插件,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS