FHD3012S-3R3MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FHD3012S-3R3MT
JLCPCB Part #
C5381889
Package
SMD,3x3mm
Description
1.8A 144mΩ 2.6A 3.3uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS