MOR02SJ0683A10
MFR.Part #
MOR02SJ0683A10
JLCPCB Part #
C61351
Description
2W 350V 68kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS