A2541HWV-10P
MFR.Part #
A2541HWV-10P
JLCPCB Part #
C5362468
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.54mm 250V 3.2mm 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS