0805W8F1782T5E
MFR.Part #
0805W8F1782T5E
JLCPCB Part #
C60733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 17.8kΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS