RHS-03L3R30FT
MFR.Part #
RHS-03L3R30FT
JLCPCB Part #
C5355208
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS