MUR20H60L
MFR.Part #
MUR20H60L
JLCPCB Part #
C5355162
Package
TO-220-2L
Description
-55℃~+175℃ 1.1V@20A 10uA@600V 20A 24ns 300A 600V 86W TO-220-2L Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS