A2541WV-4P
MFR.Part #
A2541WV-4P
JLCPCB Part #
C5346656
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 2.54mm 2.54mm 250V 3A 3mm 4P 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS