742X083103JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
742X083103JP
JLCPCB Part #
C5346301
Package
0603x4
Description
10kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS