MS124-220MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
MS124-220MT
JLCPCB Part #
C5343774
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
2.9A 2.9A 22uH 66mΩ ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS