HF105F-1/024D-1ZST
Extended
- Manufacturer
- HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
- MFR.Part #
- HF105F-1/024D-1ZST
- JLCPCB Part #
- C5312355
- Package
- Plugin,27.1x32.3mm
- Description
- -55℃~+85℃ 10ms 15ms 24V 28V@DC、277V@AC 5 50mΩ 660Ω 900mW AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,27.1x32.3mm Power Relays ROHS