JK-SMD0805-010-15
MFR.Part #
JK-SMD0805-010-15
JLCPCB Part #
C5307789
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.5s 100A 100mA 15V 1Ω 300mA 500mW 6Ω 0805 Resettable Fuses ROHS