ESDBM3V3AH1
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
ESDBM3V3AH1
JLCPCB Part #
C5295613
Package
DFNWB-2L(1.0x0.6)
Description
-55℃~+150℃ 1 18pF 1A 3.3V 4V 50nA 60W 7.6V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFNWB-2L(1.0x0.6) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS