SBD30120TCTB
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SBD30120TCTB
JLCPCB Part #
C5295504
Package
TO-220-3L
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@120V 120V 200A 30A 680mV@15A TO-220-3L Schottky Diodes ROHS