5.0SMDJ48A
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ48A
JLCPCB Part #
C5295066
Package
SMCG
Description
-55℃~+150℃ 48V 53.3V 5kW 5uA 64.6A 77.4V TVS Unidirectional SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS