SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C5294338
Package
SMAG
Description
30V 33.3V 400W 48.4V 5uA 8.3A Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS