GBU25005
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
GBU25005
JLCPCB Part #
C5292631
Description
-55℃~+150℃ 10uA@50V 1V@12.5A 350A 4.2A 50V Single-Phase Rectifier GBU Bridge Rectifiers ROHS