1210W3F3301T5E
MFR.Part #
1210W3F3301T5E
JLCPCB Part #
C58850
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS