FMF25FPJR030-LH
Extended
Manufacturer
PSA(Prosperity Dielectrics)
MFR.Part #
FMF25FPJR030-LH
JLCPCB Part #
C571496
Package
2512
Description
2W 30mΩ 447mV Current Sense Resistor SMD ±1% ±70ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS