AP65SA145DDT8
Extended
Manufacturer
APEC(Advanced Power Elec)
MFR.Part #
AP65SA145DDT8
JLCPCB Part #
C5253012
Package
PDFN-4(8x8)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110nC 145mΩ@10V 178W 24.8A 2V 3.92nF 650V 6pF PDFN-4(8x8) MOSFETs ROHS