ESD5Z3V3
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
ESD5Z3V3
JLCPCB Part #
C5252447
Package
SOD-523
Description
108W@8/20us 10uA 12V 3.3V 5.4V 70pF 9A@8/20us IEC 61000-4-2 TVS SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS