WJ15EDGRC-3.5-11P
MFR.Part #
WJ15EDGRC-3.5-11P
JLCPCB Part #
C5241872
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 1x11P 3.5mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS