WJ15EDGK-3.5-07P-14-00A
Extended
Manufacturer
Ningbo Kangnex Elec
MFR.Part #
WJ15EDGK-3.5-07P-14-00A
JLCPCB Part #
C5241852
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x7P 3.5mm 300V 7 7P 8A Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS