KH-A1252VS-3P-CAP
MFR.Part #
KH-A1252VS-3P-CAP
JLCPCB Part #
C5204081
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 1A 1x3P 3 3P 4.75mm 5.05mm GH Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS