PSOT15C-LF-T7
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
PSOT15C-LF-T7
JLCPCB Part #
C5199858
Package
SOT-23
Description
15V 16.7V 17A@8/20us 1uA 24V 500W@8/20us 60pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS