AS0606J082JT5E
MFR.Part #
AS0606J082JT5E
JLCPCB Part #
C560637
Description
-55℃~+155℃ 200V 600mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS