AS0606J0511T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS0606J0511T5E
JLCPCB Part #
C560619
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 510Ω 600mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS