AS0606J022JT5E
MFR.Part #
AS0606J022JT5E
JLCPCB Part #
C560592
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 600mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS