AS0606J0105T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS0606J0105T5E
JLCPCB Part #
C560562
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200V 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS