AS05W2J0510T5E
MFR.Part #
AS05W2J0510T5E
JLCPCB Part #
C560538
Description
-55℃~+155℃ 150V 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS