AS03W4J0122T5E
MFR.Part #
AS03W4J0122T5E
JLCPCB Part #
C560419
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS