AS03W4J0100T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS03W4J0100T5E
JLCPCB Part #
C560412
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW 75V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS