DS5002FPM-16+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS5002FPM-16+
JLCPCB Part #
C559546
Package
FQFP-80(14x20)
Description
0℃~+70℃ 128KB 16MHz 32 4.5V~5.5V 51 Family 8 Bit External External FQFP-80(14x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS