NCES075P013LL
MFR.Part #
NCES075P013LL
JLCPCB Part #
C54425817
Package
TOLL
Description
-55℃~+175℃ 13mΩ 15.5pF 160A 186nC 4.8V 4.98nF 445pF 535W 750V N-Channel TOLL Silicon Carbide Field Effect Transistor (MOSFET) ROHS