A2541HWV-4P
MFR.Part #
A2541HWV-4P
JLCPCB Part #
C5144876
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 2.54mm 250V 3.2mm 3A 4P 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS