ELXV101ETE221MK35S
MFR.Part #
ELXV101ETE221MK35S
JLCPCB Part #
C5113842
Package
Plugin,D12.5xL36.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 220uF 36.5mm 5000hrs@105℃ 507.5mA@120Hz 5mm ±20% Plugin,D12.5xL36.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS