1210W3F270LT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1210W3F270LT5E
JLCPCB Part #
C55807
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 270mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS