AAPS0518M1R5A
MFR.Part #
AAPS0518M1R5A
JLCPCB Part #
C53154708
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.5uH 25.7mΩ 7.57A 9.1A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS