AAPS0515M2R2A
MFR.Part #
AAPS0515M2R2A
JLCPCB Part #
C53154700
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.2uH 4A 52mΩ 6A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS