W-2502N06P-B200
MFR.Part #
W-2502N06P-B200
JLCPCB Part #
C53063619
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS