KH-2.0DC3-2X15P-H5.7
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-2.0DC3-2X15P-H5.7
JLCPCB Part #
C53058877
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 15 2 2mm 2mm 2x15P 30P 37.4mm 5.5mm 5.7mm Brass Gold PA6T Through Hole UL94V-0 插件,P=2mm Wire To Board Connector ROHS