SAK-TC1767-256F133HR AD
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAK-TC1767-256F133HR AD
JLCPCB Part #
C538736
Package
LQFP-176_24x24
Description
-40℃~+125℃ 1.42V~1.58V 128KB 133MHz 2MB 32 Bit 88 External FLASH TriCore LQFP-176(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS