CJ74LVC1G240R5N
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CJ74LVC1G240R5N
JLCPCB Part #
C52145626
Package
SOT-353
Description
-40℃~+125℃ 1 1 1.65V~5.5V 24mA 24mA 4.2ns@4.5V,50pF 4uA 74LVC Power-off isolation、Level shifting Tri-State SOT-353 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS