ABD03K4301FT
MFR.Part #
ABD03K4301FT
JLCPCB Part #
C52104364
Description
100mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS