MF01WFF5702A10
MFR.Part #
MF01WFF5702A10
JLCPCB Part #
C51905092
Description
1W 57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS